| poleć stronę znajomemu
ferie zimowe, mazury, sylwester

  


Agroturystyka U ANDRZEJA

Adres:Ługiele 17, 16-407 Wiżajny
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Wyślij
 Paintball-organizacja imprez na własnym poligonie lub dowolny innym terenie, nowoczesny sprzęt kompleksowa obsługa imprez
Pobyty sylwestrowe, wczasy i ferie zimowe na Litwie. Oferty na każda kieszeń


powiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększ
O nas

Jeżeli chcieliby Państwo mile spędzić czas na Suwalszczyźnie, z dala od miejskiego pędu i zgiełku, zapraszamy do naszego domu gościnnego w pięknej i spokojnej okolicy w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Nasze siedlisko znajduje się pośród malowniczych i przepięknych jezior oraz lasów które zachęcają do wypoczynku zarówno amatorów leniuchowania jak i aktywnego spędzenia czasu.

Nasze siedlisko stanowi doskonałą bazę noclegową dla amatorów narciarstwa biegowego w Suwalskim Parku Krajobrazowym oraz narciarstwa zjazdowego w Ośrodku narciarskim Szelment i na Pięknej Górze w Gołdapi.

Zapraszamy na pobyty świąteczne i noworoczne, wczasy i ferie zimowe oraz pobyty weekendowe.

Naszym gościom oferujemy możliwość organizacji kuligów.

Oferta

Dla naszych Gości przygotowaliśmy:

- pokój 3 osobowy "słoneczny" z łazienką i z TV
- pokój 3 osobowy "żółty" z łazienką i z TV
- pokój 4 osobowy "pomarańczowy" z łazienką i z TV
- pokój 4 osobowy "biały" z łazienką i z TV
- pokój 2 osobowy "zielony" z łazienką i z TV

-przestronny pokój dzienny z TV, sprzętem audio i wideo, dużym stołem biesiadnym (12 osób) i meblami wypoczynkowymi

-aneks jadalny z w pełni wyposażoną kuchnią (lodówka, kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, zmywarka)

- dostęp do internetu WiFi
- dostęp do pralni
- miejsca na rozpalanie ogniska oraz grilla


Cennik

Pobyt sylwestrowy dla 12-16 osób - min. 5 dób - 450 osób/doba, kolejne doby cena do negocjacji
Pobyty zimowe 7- dniowe - 250 zł/ osoba
Pobyty weekendowe do uzgodnienia w zależności od wolnych miejsc.

W przypadku rezerwacji wymagany zadatek w wysokości 30% przewidywanej kwoty za nocleg.
Nr. konta: 86 1940 1076 5058 3481 0000 0000

Doba w naszych pokojach trwa od godz. 15 w dniu przyjazdu do godz. 11 w dniu wyjazdu, chyba, że uzgodniono inaczej.


Atrakcje

- boisko do koszykówki
- boisko do piłki nożnej
- boisko do siatkówki i badmintona
- łodzie wiosłowe do dyspozycji gości
- przygotowane miejsce do grillowania
- las 50 m


W okolicy

- możliwość wędkowania we własnych i w pobliskich jeziorach
- pływanie w czystych jeziorach (1 klasa czystości)
- degustacja potraw regionalnych
- liczne szlaki piesze i rowerowe Suwalskiego Parku Krajobrazowego
- grzybobranie
- w pobliżu sauna - 0,5 km
- park linowy - 5 km
- bar - 0,8 km
- najbliższe jeziora (Białe i Czarne) - 1,3 km
- sklep 0,5 km

- zimą: kuligi, trasy narciarstwa biegowego, wędkowanie podlodowe


Polecamy

WOSiR SZELMENT

Jedną z największych atrakcji zimowych na Suwalszczyźnie jest Centrum Sportów Zimowych - Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Szelment" malowniczo położony u podnóża góry Jesionowej (252m n.p.m.), nad jeziorem Szelment Wielki. Kompleks narciarski, znajduje się 15 km na północ od Suwałk (okolice Jeleniewa), dysponuje parkiem dla snowboardzistów oraz sześcioma trasami zjazdowymi o różnej długości i stopniu trudności. Stoki są oświetlone i w przypadku braku śniegu - sztucznie naśnieżane. W ośrodku wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, restauracja i mini-hotel. Aktualne warunki narciarskie oraz informacje o imprezach w Szelmencie dostępne są on-line na stronie: www.szelment.suwalszczyzna.net

STAŃCZYKI

Dwa mosty nad rzeką Błędzianka z 1910 r. (popularnie nazywane "akweduktem Puszczy Rominckiej"). Są pozostałością po dawnej linii kolejowej. Ich wysokość sięga 36.5 m - są to najwyższe mosty w Polsce; dlugość ich wynosi 180 m. Przypominają rzymskie akwedukty. Wysmukłe filary łączą klasyczne łuki przęseł. Przy budowie filarów zastosowano technikę wtapiania w cement kłód drewna. Przęsła natomiast są żelbetonowe, tak jak i ażurowe bariery. Po II wojnie światowej Rosjanie rozebrali tory i wywieźli do ZSSR. Na szczęście mosty oszczędzili. W wakacje atrakcją są skoki na linach.

PIEKNA GÓRA W GOŁDAPII

Jest to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez turystów i to nie tylko zimą. Dzieje się tak z powodu jego walorów rekreacyjnych i estetycznych. Z wierzchołka wzniesienia roztacza się przepiękny widok na Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej oraz wzgórza i jeziora Mazur Garbatych. Góra Gołdapska posiada:
- 4 wyciągi orczykowe,
- kolej krzesełkową.

PUSZCZA ROMINCKA

Lasy zajmują około 31% ziemi gołdapskiej. Zwartymi kompleksami leśnymi są: Puszcza Romincka, Lasy Skaliskie i północny fragment Puszczy Boreckiej. Legendarna Puszcza Romincka przecięta jest granicą Polski i Obwodu Kaliningradzkiego. Utworzono tu pięć rezerwatów przyrody. Są to: Dziki Kąt, Czerwona Struga, Mechacz Wielki, Boczki, Żytkiejmska Struga. Można tu spotkać wiele unikalnych roślin i zwierząt, choćby jelenie, łosie, wilki, a nawet rysia, czarnego bociana, orła bielika. Niegdyś Puszcza Romincka była rewirem łowieckim cesarza Wilhelma II, który każdego ubitego przez siebie jelenia upamiętniał kamieniem opatrzonym okolicznościowym napisem. Znaczącym dla regionu wydarzeniem stało się powołanie 14 stycznia 1998 r. Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej, którego zasadnicza część zajmuje powierzchnię 14.620 hektarów.

JEZIORO HAŃCZA

Leżące w zachodnim zakątku Suwalskiego Parku Krajobrazowego, jest najgłębszym jeziorem w Polsce, a także jednym z najgłębszych w Europie (108,5 m). Brzegi jeziora otacza wysoka i stroma skarpa. Dno jeziora charakteryzuje się stromymi stokami. Pełno tu rowów, dołów, górek i stromych wąwozów. Ze względu na unikalny charakter jeziora w 1963 roku utworzono tu rezerwat wodno-krajobrazowy "Jezioro Hańcza".

WIGIERSKI PARK NARODOWY

O powierzchni 15.086 ha., utworzony w 1989r. Lasy stanowią 61% powierzchni parku, wody-19% i użytki rolne-15%. Ochroną ścisłą objęto 623,2 ha. (4% pow. parku). Na terenie parku istnieje 14 rezerwatów przyrody oraz liczne wyznaczone szlaki turystyczne. Spośród zbiorników wodnych znajdujących się na terenie WPN - szczególną rolę pełni jezioro Wigry (chronione prawem międzynarodowym pod patronatem UNESCO), które zaliczane jest do najpiękniejszych polskich jezior. Głębokość (73 m), długość linii brzegowej (72 km.), fantazyjny kręty kształy (ok. 18 km. dł. i 3.5 km. szer.) - sprawiają, iż jest to akwen wyjątkowy, podziwiany przez fotografów, malarzy, ceniony przez wędkarzy, żeglarzy i naukowców. Wokół Wigier leżą 42 jeziora, jeziorka i "sucharki". Przez park przepływa Czarna Hańcza - jeden z najpiękniejszych i najbardziej znanych szlaków kajakowych w Polsce. Majestatu królewskim Wigrom dodaje XVIII-wieczny barokowy zespół pokamedulski wznoszący się na wzgórzu rozległego półwyspu. Wigierski Park Narodowy przyciąga turystów krajowych i zagranicznych swoimi urokliwymi jeziorami i rzekami oraz bogactwem świata roślin i zwierząt. Szlaki piesze i rowerowe przebiegające przez Park, stają się coraz bardziej popularne. Rozległa sieć tych szlaków udostępnia rowerzystom drogi Parku, po których mogą się bezpiecznie poruszać, rozkoszując się pięknem otaczającej przyrody.

KLASZTOR KAMEDUŁÓW

Cennym obiektem zabytkowym jest zespół poklasztorny Kamedułów, który powstał w XVII wieku w miejscu królewskiego, myśliwskiego dworku. Wcześniej istniała tu osada Wigran. Obecnie w odbudowanych i odnowionych po zniszczeniach wojennych obiektach poklasztornych mieści się Dom Pracy Twórczej Ministerstwa Kultury i Sztuki, a także muzeum pobytu Papieża Jana Pawła II na Wigrach. Klasztor Kamedułów jest pięknie położony na półwyspie, u jego podnóża znajduje się ogród z licznymi drewnianymi figurami i krzyżami.


Zapraszamy serdecznie


dodaj obiekt   |   reklama   |   o serwisie   |   pomoc   |   kontakt
Copyright © 2003 Zimowy Serwis Turystyczny Wszelkie prawa zastrzeżone
ul.Kosciuszki 112 c lok.4, 16-400 Suwałki; tel:87 730 5991
e -mail: rezerwacje@suwalszczyzna.net