| poleć stronę znajomemu
ferie zimowe, mazury, sylwester

  


Spotkania z psimi zaprzęgami

Adres:Gawrych Ruda 5, 16-402 Suwałki
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Wyślij
 Paintball-organizacja imprez na własnym poligonie lub dowolny innym terenie, nowoczesny sprzęt kompleksowa obsługa imprez
Pobyty sylwestrowe, wczasy i ferie zimowe na Litwie. Oferty na każda kieszeń


powiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększ
Zapraszamy Państwa na niezapomnianą przygodę jaką jest spotkanie z psim zaprzęgiem. Aby urozmaicić naszą ofertę i sprostać państwa gusta przygotowaliśmy kilka propozycji.
 • rodzinne spotkanie z psim zaprzęgiem
 • przejażdżka
 • grupy zorganizowane- organizacja imprez
 • pokaz psów sportowych

  Rodzinne spotkanie z psim zaprzęgiem

  To niesamowita przygoda którą z pewnością zapamiętacie państwo do końca życia. Podczas około godzinnej imprezy poznacie bliżej nasze psy, dowiecie się jak się je szkoli i dobiera do pracy w zaprzęgu oraz nawiążecie z nimi bezpośredni kontakt aby w końcu po krótkim instruktarzu, samodzielnie poprowadzić mniejszy zaprzęg ( 3-4 psy ) Nasze imprezy to przede wszystkim kontakt z niezwykle przyjaznymi psami ras północnych. To także możliwość posmakowania tego co nazywamy mushingiem, czyli powożenia psim zaprzęgiem oraz wyjątkowego stylu życia. Preferujemy grupy do 10 osób. Spotkania przeprowadzamy w Gawrych-Rudzie koło Suwałk oraz na terenie całego kraju po wcześniejszym uzgodnieniu.

  Przejażdżka

  To niezwykła przygoda. Po ubraniu psów i zapięciu ich do zaprzęgu ruszamy w podróż po malowniczych lasach Suwalszczyzny, po drodze obserwując pracę psów, oraz piękne widoki. Na sanie zabieramy dwie osoby

  Grupy zorganizowane

  Ta oferta skierowana jest do firm oraz osób organizujących imprezy integracyjne. Proponujemy spotkanie z psami zaprzęgowymi, nawiązanie z nimi bezpośredniego kontaktu. Poznanie hierarchii w stadzie oraz stosunków w nim panujących. Dowiecie się Państwo o miejscu u poszczególnych psów w zaprzęgu, jak się je znajduje i wprowadza na nie psy. możliwość krótkiej, samodzielnej przejażdżki dla każdego uczestnika lub krótką przejażdżkę po pętli. Dysponujemy dwoma zaprzęgami. Grupy nawet 100 osób. Imprezy przeprowadzamy we wskazanym miejscu po doliczenia kosztów dojazdu i po zaakceptowaniu miejsca. Istnieje możliwość modyfikacji scenariusza imprezy, oraz sprowadzenia większej liczby zaprzęgów, ale wymaga to wcześniejszych uzgodnień.

  Pokaz psów sportowych

  Oprócz standardowego spotkania z psim zaprzęgiem przeprowadzamy spotkanie z psami sportowymi, biegającymi w zawodach psich zaprzęgów. Są to psy typu ESP czy Greysther czyli mieszanki wyhodowane do sportu. Podczas pokazu można zapoznać się ze specyfiką obydwu typów psów, obejrzeć sprzęt sportowy oraz zobaczyć zaprzęgi podczas biegu.

  Zapraszamy również organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży do współpracy.
  Nasze psy są profesjonalnie przygotowane do pracy z ludźmi przez licencjonowanych zawodników Kadry Polski w sportach psich zaprzęgów. Kilkadziesiąt lat doświadczenia w pracy z psami, pozwoliło nam wypracować metody , gwarantujące bezpieczeństwo oraz satysfakcje klientów.

  Z maszewskim pozdrowieniem

  Tomasz Kurowski

 • dodaj obiekt   |   reklama   |   o serwisie   |   pomoc   |   kontakt
  Copyright © 2003 Zimowy Serwis Turystyczny Wszelkie prawa zastrzeżone
  ul.Kosciuszki 112 c lok.4, 16-400 Suwałki; tel:87 730 5991
  e -mail: rezerwacje@suwalszczyzna.net