| poleć stronę znajomemu
ferie zimowe, mazury, sylwester

  


Sylwester i wypoczynek zimowy na Litwie

Adres:ul. Utrata 2B, 16-400 Suwałki
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Wyślij
 Paintball-organizacja imprez na własnym poligonie lub dowolny innym terenie, nowoczesny sprzęt kompleksowa obsługa imprez
Pobyty sylwestrowe, wczasy i ferie zimowe na Litwie. Oferty na każda kieszeń


powiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększ
Biuro turystyczne Mano Turas z Wilna zaprasza zwiedzać Wilno i Litwę inaczej – nie tylko podziwiać wspaniałe zabytki, ale też się kształcić w czasie zwiedzania.

Wilno to miasto niezwykłe, które kryje w sobie tajemnice historyczne i literackie, wspaniałą architekturę i wiele legend. Opracowaliśmy szereg tematycznych tras po Wilnie i Litwie, uwzględniając potrzeby edukacyjne i specyfikę wiekową poszczególnych grup.

Zapewniamy obsługę wykwalifikowanych przewodników w języku polskim, wyżywienie i noclegi ( od najtańszych w akademikach lub szkołach do bardziej komfortowych w hotelach ***- i ****- gwiazdkowych).

Organizujemy wszelkiego rodzaju wyjazdy dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych w dowolnym terminie i z dowolnym programem.

Oferta SYLWESTER 2014/2015

POBYT

Kalkulacja pobytu na Litwie (3 dni)
Na 2 osoby(1 lit=1.18 zł)
a)890 litow ( na 3 noclegi )
b)1100 litow ( na 4 noclegi )
w cenę się wlicza: hotel 3* ze śniadaniem , rezerwacja stolika w restauracji lub dyskotece, obsługa w czasie pobytu: spotkanie i zakwaterowanie, inne zagadnienia organizacyjne.

Dodatkowe opłaty – przewodnik – 30 litów za godzinę. Sugerowałabym wycieczkę po Wilnie – ok.5 godzin i wyjazd do Trok – czasowo mniej więcej podobnie. Ale to jeszcze do omówienia. Na wstępy należałoby przeznaczyć około 15 litów od osoby.

ATRAKCJE DODATKOWE

Pierwszy dzień
Program
1 dzień
- tradycyjne zwiedzanie Wilna: Ostra Brama, Cerkiew prawosławna św. Ducha, Plac Ratuszowy, ul.Zamkowa ( z pięknym wystrojem wystaw sklepowych( co roku jest ogłaszany konkurs na najładniejszą wystawę), zakątek gotycki, Plac Katedralny z choinką noworoczną, można zwiedzić którykolwiek z cmentarzy wileńskich ( na Rossie, Bernardyński lub Antokolski( malowniczo położone na pagórkach sprawiają niesamowite wrażenia zimą), kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, panorama miasta z Góry Trzech Krzyży lub wieży Giedymina.
Wieczorem mozna udac sie na wieze telewizyjna, by z wysokosci 165m zobaczyc noworoczne miasto – wstep – 15 litow(dorosly), 6 litow (dzieci)

2 dzień – wyjazd do Trok

Zwiedzanie starówki karaimskiej i ( lub) zamku na wyspie
Po powrocie odpoczynek i przygotowanie sie do balu sylwestrowego, który można zamówić w restauracjach, kawiarniach, gospodarstwie agroturystycznym, Domu Polskim( w środowisku wileńskich Polaków, zawsze z ciekawym programem).

Można też zamówic bilety do Teatru Opery i Baletu na „Traviattę” lub inny koncert bądź przedstawienie teatralne. Cena będzie zależała od klasy teatru ( 100 – i więcej litów od osoby)

W czasie pobytu polecamy też lodowisko ( w Wilnie mamy 2 i też zazwyczaj są interesujące propozycje ( cena bez programu – ok.20 litów).
Inną jeszcze atrakcją jest wieczorne ( po zmierzchu) zwiedzanie Parku Europy z pochodniami ( b.atrakcyjne). Wstęp do parku – 10 litów, program – ok.200 litów od grupy.
Można też wyjechać do stadniny i tam pojeździć na koniach ( jeżeli wypadnie dużo śniegu – zorganizować sannę)

1 lit = 1,18 zł

Prosimy o przesłanie Swoich wymagań i pytań na adres:

litwa@tur.suwalszczyzna.net

Prześlemy Państwu nasze propozycje.


Kontakt

Portal Turystyczny Suwalszczyzna
Gadu-gadu: 1826343


dodaj obiekt   |   reklama   |   o serwisie   |   pomoc   |   kontakt
Copyright © 2003 Zimowy Serwis Turystyczny Wszelkie prawa zastrzeżone
ul.Kosciuszki 112 c lok.4, 16-400 Suwałki; tel:87 730 5991
e -mail: rezerwacje@suwalszczyzna.net