| poleć stronę znajomemu
ferie zimowe, mazury, sylwester

  


Gospodarstwo agroturystyczne Bachanowo

Adres:Bachanowo
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Wyślij
 Paintball-organizacja imprez na własnym poligonie lub dowolny innym terenie, nowoczesny sprzęt kompleksowa obsługa imprez
Pobyty sylwestrowe, wczasy i ferie zimowe na Litwie. Oferty na każda kieszeń


powiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększ
Opis

Serdecznie zapraszam Państwa zimą do odwiedzenia gospodarstwa agroturystycznego położonego na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego nad j. Hańcza

Posesja położona jest w odległości 20 m od brzegu jeziora Hańcza, w miejscu gdzie wypływa z niego rzeka Czarna Hańcza. W pobliżu znajdują się oznakowane szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Oferta skierowana jest głownie do osób, które w ciszy i spokoju chcą wypoczywać na łonie natury.

Najbliższe sklepy spożywcze znajdują się w odległości ok. 300m. Z pewnością każdy kto jest zainteresowany taką formą wypoczynku znajdzie tu dla siebie coś ciekawego i spędzą Państwo niezapomniane chwile.


Noclegi

Oferta Sylwestrowa: Wynajęcie domu na min. 4 dni: 1600 zł , każdy dodatkowy dzień 250 zł

Czekają na Państwa :

- salon z kominkiem i tarasem i widokiem na jezioro
- 3 komfortowe pokoje 4-osobowe z łazienkami
- wyposażona kuchnia - do dyspozycji gości
- dodatkowa łazienka na parterze

Cena za dobę wynajęcia całego domu poza okresem sylwestrowym: 350 zł. Minimum 3-dni.
Przy dłuższych pobytach możliwość negocjacji ceny,

Dodatkowo dla większych grup istnieje możliwość zakwaterowania w budynku gospodarczym zagospodarowanym na noclegi turystyczne (łazienka (prysznic), kuchnia, dwie toalety) - do 8 os.

Cena za nocleg 25 zł/łóżko. (łóżka podwójne)

Na terenie posesji do Państwa dyspozycji znajduje się parking i zagospodarowane miejsce na ognisko. Do dyspozycji gości drewniana łódz wiosłowa, huśtawki, piaskownica, miejsce na grill o ognisko.

Na posesji atrakcją dla dzieci są zwierzęta - króliczki, koziołek i inne.

Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu - cena do uzgodnienia.

Obiekt wynajmujemy przez cały rok.

Zimą oferujemy:
- możliwość organizacji kuligu z ogniskiem.
- możliwość uprawiania narciarstwa biegowego i zjazdowego w Ośrodku Narciarskim SZELMENT - 10 km.
- na posesji własna górka: zjeżdżanie na sankach, oponach i workach z sianem
- możliwość jazdy na łyżwach po jeziorze (w zależności od warunków atmosferycznych)Atrakcje

Aktywnemu wypoczynkowi sprzyja bliskość jeziora i szlaków turystycznych. Niewątpliwą atrakcją są także znajdujące się w okolicy lasy i zabytki przyrody.
Istnieje mozliwość zorganizowania kuligu.
Szlaki turystyczne w okolicy doskonale nadają sie do uprawiania narciarstwa biegowego.
Zapalonym wędkarzom proponujemy łowienie ryb spod lodu.

Warto jest również odwiedzić słynne miejsca takie jak:


- Wodziłki - Wieś położona w odległości 3 kilometrów od Bachanowa. Założona w 1778 r. i zamieszkiwana przez staroobrzędowców - emigrantów przybyłych z Rosji. Znajduje się tam drewniana molenna z 1904 r - najstarsza świątynia staroobrzędowców w Polsce oraz zabytkowy cmentarz. W Wodziłkach znajduje się też drewniana bania w której można zakosztować kąpieli.


- Stańczyki - Mosty w Stańczykach są najwyższymi na linii i jednymi z najwyższych w Polsce. Długość - 200m i wysokość 36m. Postawione są nad rzeką Błędzianką łącząc dwa brzegi jej pradoliny. Przypominają rzymskie akwedukty - wysmukłe filary łączą klasyczne łuki przęseł.Most północny zbudowany był w latach 1912-1914, a południowy 1923-1926. Mosty w.Stańczykach są pomnikiem techniki budowlanej.


- Głazowisko w Bachanowie - Rezerwat położony w dolinie Czarnej Hańczy na południe od jezioramHańcza. Głazy zalegają tam na czterech terasach - w korycie Czarnej Hańczy, na dnie doliny i na dwóch terasach na stoku doliny rzecznej. Teren głazowiska objęty jest ochrona rezerwatową, jednak jest udostępniony dla turystów. Dojść można z niewielkiego parkingu położonego przy drodze z Kruszek do Błaskowizny


- Jezioro Hańcza - Jezioro Hańcza znajduje się na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i jest objęte w całości ochroną rezerwatową. Jest ono najgłębszym jeziorem na Niżu Środkowoeuropejskim i jednym z większych na Suwalszczyźnie. Przepływa przez nie rzeka Czarna Hańcza. Brzegi pokryte są licznymi głazami, w większości strome i wysokie, linia brzegowa urozmaicona malowniczymi zatokami i półwyspami. Woda bardzo czysta i o dużej przezroczystości. Dno rzeżbione rowami, dołami i stromymi wąwozami.


Zapraszamy serdecznie nad Hańcze!

dodaj obiekt   |   reklama   |   o serwisie   |   pomoc   |   kontakt
Copyright © 2003 Zimowy Serwis Turystyczny Wszelkie prawa zastrzeżone
ul.Kosciuszki 112 c lok.4, 16-400 Suwałki; tel:87 730 5991
e -mail: rezerwacje@suwalszczyzna.net