| poleć stronę znajomemu
ferie zimowe, mazury, sylwester

  


Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Wiatraki

Adres:Marózek
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Wyślij
 Paintball-organizacja imprez na własnym poligonie lub dowolny innym terenie, nowoczesny sprzęt kompleksowa obsługa imprez
Pobyty sylwestrowe, wczasy i ferie zimowe na Litwie. Oferty na każda kieszeń


powiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększ
O nas

Atrakcyjne położenie "Wiatraków" daje turystom możliwość odbywania wycieczek po pełnym magii i uroku pograniczu Warmii i Mazur, gdzie przeplatają się ciekawe szlaki historyczne i turystyczne, a wszystko to w otoczeniu rezerwatów przyrody, miejsc nietkniętych ręką człowieka. „Wiatraki” położone są w malowniczych lasach sosnowych, pomiędzy dwoma rezerwatami przyrody, nad jeziorem Maróz, które roztacza przed odwiedzającymi urok jeziora zagubionego w zielonych połaciach lasu.


Oferta

Pokoje
Do dyspozycji gości mamy pensjonat, w którym może przebywać w komfortowych warunkach 60 osób. W każdym pokoju jest łazienka. Goście mogą również wybrać domki całoroczne (dla 10 osób) lub domki kempingowe z łazienkami (90 miejsc). W Ośrodku „Wiatraki” znajduje się też w pełni wyposażona sala szkoleniowa (konferencyjna) dla 50 osób.


Atrakcje

"Wiatraki" otwierają swoje drzwi przed wszystkimi wielbicielami wypoczynku na łonie przyrody. Spokój i cisza, życie wraz z rytmem otaczającej nas przyrody są niezaprzeczalnym atutem tego miejsca. Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek, wycieczki rowerowe po oznakowanych trasach rowerowych, spływy po rzece Łynie i Marózce, wędkarstwo z łodzi wiosłowych, jazdę konną, szkółkę jeździecką, bazę nurkowa z instruktorem i sprzętem, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, zajęcia relaksacyjne z dyplomowanym nauczycielem jogi, plac zabaw oraz kącik dziecięcy wraz z zajęciami dla dzieci z animatorem, zwiedzanie zabytków.

Zimą proponujemy: narciarstwo biegowe po przygotowanych trasach, narciarstwo zjazdowe na oddalonym o 19 km stoku narciarskim „Kartasiówka”, jazdę na łyżwach, zabawy na śniegu: zjazdy saneczkowe oraz kuligi.


Szczególnie polecamy:

Kanał Ostródzko-Elbląski o długości 82 km, ze względu na funkcjonujące na nim od 1860 roku urządzenia hydrotechniczne jest zaliczany do ewenementów w skali światowej.

Szlak Kopernikowski: Olsztyn, Frombork, Lidzbark Warmiński.
Szlak śladami rycerzy zakonu krzyżowego: wszystkie okoliczne miasta i miasteczka zostały naznaczone przez ten słynny w historii zakon, znajdziecie ciekawe zamki w Olsztynie, Reszlu, Lidzbarku Warmińskim, Pasłęku, Olsztynku, Malborku , jak i w wielu innych miejscowościach.

Pola Bitwy pod Grunwaldem oddalone są jedynie o 20 km.
Jeden z najstarszych skansenów w Polsce znajduje się w Olsztynku. Jego początki sięgają 1909 roku, kiedy to władze Królewca podjęły decyzję o stworzeniu muzeum na wolnym powietrzu. Obiekty budownictwa ludowego pochodzące z Warmii, Mazur, Powiśla, Barcji, Sambi i Małej Litwy zwanej również Pruską Litwą, są niezwykle zróżnicowane architektonicznie, tworząc jeden z najciekawszych zespołów skansenowych w Polsce.

W okolicach Olsztynka spotykamy: bory mieszane, grądy, olzy i buczyny, zbiorowiska łąkowe i bagienne. Swoje stanowiska mają tu żółw błotny i orzeł bielik.

Olsztyn, miasto pełne subtelnego uroku, latem tętni życiem na uliczkach Starego Miasta. Historia miasta sięga 650 lat wstecz. Z XIV w. pochodzi najznaczniejsza budowla - Zamek Kapituły Warmińskiej. Najsłynniejszym mieszkańcem zamku był Mikołaj Kopernik, który z murów zamkowych prowadził obserwacje nieba.

W miejscowości Naterki (20 km od Wiatraków) znajduje się pole golfowe: Mazury Golf & Country Club. Największą atrakcją zdecydowanie jednak jest niepowtarzalna atmosfera, spokój, świeże powietrze i prawdziwie relaksujący nastrój panujący w naszym Ośrodku "WIATRAKI".


Cennik:

Noclegi - od 50 zł do 100 zł.
Wyżywienie w zależności od wybranego menu od 60 zł do 200 zł za osobę za 1 dzień.

Oferta dla firm – 120 zł (nocleg + całodzienne wyżywienie). Wigilie dla firm – Wigilia bez noclegu (istnieje możliwość zorganizowania transportu) – od 70zł.
dodaj obiekt   |   reklama   |   o serwisie   |   pomoc   |   kontakt
Copyright © 2003 Zimowy Serwis Turystyczny Wszelkie prawa zastrzeżone
ul.Kosciuszki 112 c lok.4, 16-400 Suwałki; tel:87 730 5991
e -mail: rezerwacje@suwalszczyzna.net